Хјустон Ојлерс 1960-62 АФЛ Повратна Реплика Мини Шлем
  • Неодамнешно

Хјустон Ојлерс 1960-62 АФЛ Повратна Реплика Мини Шлем

DEN 1280.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

НФЛ З2Б Ридел Нфл Реплика Повратен Мини шлем Најголемиот повратен минијатурен спортски колекционерски некогаш! Околу 1/2 скала верзии НА мак шлемови. Абс пластични школки со пластична маска за лице и тимски налепници со автентичен изглед. Овој шлем стана главен производ на пазарот за колекционерски предмети од неколку добри причини. Достапно е, не зазема премногу простор и прикажува автограм како ништо друго! Откако ќе ја започнете вашата колекција, ќе бидете закачени!.