Јуниори Костими За Капење Халтер Принт Плус Женски Обложени Облека За Плажа Големина Костим За Капење Костим За Капење Женски Костими За Капење Шорцеви
  • Неодамнешно

Јуниори Костими За Капење Халтер Принт Плус Женски Обложени Облека За Плажа Големина Костим За Капење Костим За Капење Женски Костими За Капење

DEN 274.56

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% Полиестер Произведено ВО САД и Увезено. 7-15 дена испорака. Должина На Облека : Редовна. Точка Специфики. Тип На Шема : Печатење. Повод : Дневно, Базен, Море. Јуниори Костими За Капење Оглавник Печатење Плус Женски Обложени Облека За Плажа Големина Костим За Капење Костим За Капење Женски Костими За Капење Шорцеви И Топсезона : Летен Стил : Секси,Каузален Пакет вклучуваат : 1 Комплет Костими За Капење (Кои Содржат Подлога За Гради)Тип На Шема : Стил На Ракав За Печатење : Редовна Должина На Облеката : редовна Точка специфичност прилика : Дневно,базен ,Сеаноте : Ве Молиме споредете ги Деталите Со Вашите Пред Вас !!! Користете слична облека за да ја споредите Со Големината : 110 (С-ХЛ)Материјал : Полиестердекорација : Лак Бендегендер : Женски Боја : Црна Големина : Малите Промоции може да варираат во зависност од бојата/големината.