Ла Сал Истражувачи Знаме И Пол Заградата Планината Пакет
  • Неодамнешно

Ла Сал Истражувачи Знаме И Пол Заградата Планината Пакет

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Полиестер Пакетот подготвен за Летање вклучува Знаме од 3' х 5', Столб За Знаме Без Заплеткување Од 6 Стапки и Прилагодлив Држач за Монтирање Знаме. Знамето е изработено Од 100% Полиестер од 150д Со 100д, Има Четири Зашиени Флиенди, 2 Метални Шипки и Логоа Со Печатени Екрани (спротивната страна е обратна слика). Јарболот од 6 Стапки е изработен од Алуминиум, Дизајн Без Предење и Заплеткување, 2 Парчиња Врска и ги вклучува Сите Држачи и Штипки за Знамиња, Увезени. Држачот за Алуминиумско Знаме се прилагодува од 0-180 степени и го вклучува целиот Хардвер за лесно поставување. Одговара На Столбовите На Знамето До 1 Инч Во Дијаметар. Големото Надворешно Знаме на Колеџот 3 на 5 стапки Е Официјално Лиценцирано и Одобрено Од Универзитетот. Пакетот подготвен за Летање вклучува Знаме од 3' х 5', Столб За Знаме Без Заплеткување Од 6 Стапки и Прилагодлив Држач за Монтирање Знаме. Знамето е изработено Од 100% Полиестер од 150д Со 100д, Има Четири Зашиени Флиенди, 2 Метални Шипки и Логоа Со Печатени Екрани (спротивната страна е обратна слика). Јарболот од 6 Стапки е изработен од Алуминиум, Дизајн Без Предење и Заплеткување, 2 Парчиња Врска и ги вклучува Сите Држачи и Штипки за Знамиња, Увезени. Држачот за Алуминиумско Знаме се прилагодува од 0-180 степени и го вклучува целиот Хардвер за лесно поставување. Одговара На Столбовите На Знамето До 1 Инч Во Дијаметар. Големото Надворешно Знаме на Колеџот 3 на 5 стапки Е Официјално Лиценцирано и Одобрено Од Универзитетот.