Девица Хороскопски Знак Желба Ѓердан, Астрологија Подарок, Хороскопски Знак Присутни, Хороскопски Подарок, Хороскопски Уметност, Хороскопски Накит, Хороскопски С?
  • Неодамнешно

Девица Хороскопски Знак Желба Ѓердан, Астрологија Подарок, Хороскопски Знак Присутни, Хороскопски Подарок, Хороскопски Уметност, Хороскопски

DEN 1279.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Тежина : Желба Коска Танцување Ѓердан : 11оз925 Сребрен материјал. Ѓердан За Танцување на коска : 0,45 инчи (11,5 мм) во должина и 0,35 инчи (8,8 мм) во ширина и должина на синџирот е прилагодлив. Половина од желбата е .925 стерлинг сребро, а другата половина е 14к позлатена. Ливчињата се тројно обложени во 14к злато. Картичката за пораки е отпечатена во САД. Апсолутно сакајте ја вашата нарачка или контактирајте со нас и ние ќе го направиме тоа право. Вашето задоволство е 100% загарантирано.