Амзер Тенок Фит Рачно Изработен Дизајнерски Отпечатен Заден Капак На Куќиштето Со Тврда Обвивка За Huawei Honor 8 Про-Пеперутка Високи Потпетици
  • Неодамнешно

Амзер Тенок Фит Рачно Изработен Дизајнерски Отпечатен Заден Капак На Куќиштето Со Тврда Обвивка За Huawei Honor 8 Про-Пеперутка

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Дизајнерски Случај За Huawei Honor 8 Pro е направен за дефинитивно вклопување за максимална заштита Тенок заштитен случај е трендовски и импресивен дизајниран случај За Вашиот Huawei Honor 8 Pro. Задниот Капак отпорен на удари За Вашиот Huawei Honor 8 Pro е ултра лесен, но ултра силен полимерен тврд случај за заштита од удари. Huawei Honor 8 Pro Тенок Заштитен Случај Е Ултра тенок случај го штити вашиот уред од секојдневно абење. Huawei Чест 8 Про Заштитник Случај со подигната рамка ги штити екранот и камерата од директно влијание и кога лежите со лицето надолу на маса или контролна табла. Персонализирајте го Вашиот Huawei Honor 8 Pro додека го заштитувате. Овој дизајнерски случај е обликуван од издржлива тврда обвивка и на врвот со мека завршница. Случајот е во состојба да се спротивстави на шок од случајни испакнатини и капки, обезбедувајќи крајна заштита на телефонот.