NCAA Boise Држава Бронкос Куче Јака, Кралската, X-Мали
  • Неодамнешно

NCAA Boise Држава Бронкос Куче Јака, Кралската, X-Мали

DEN 228.80

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Бруто-Жито Лента 100% Направено во НАС. Екран печатени NCAA колегиум логото. Сублимирана јака за кучиња изградена со користење на најсилниот достапен хардвер; ширина од 5/8 инчи. Големина XS мери 6-12 Инчи; Јаката е 5/8" во ширина. Официјално лиценцирана јака за кучиња има сублимирана лента и континуиран дизајн на логото на тимот; користење на најсилниот хардвер и достапна мрежа. Нека вашиот пуч го покаже својот тимски дух! Произведено во САД. Табела за големина : Мала : 8-11", 1 "Средна Ширина : 11-19", 1" Ширина Голема 20-30", 1 " ширина.