Северозападната Компанија Млб Детроит Тигри Рашел Фрли Ќебе, 60 х 80, Штрајк
  • Неодамнешно

Северозападната Компанија Млб Детроит Тигри Рашел Фрли Ќебе, 60 х 80, Штрајк

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% Полиестер Поделени во 3 делови; два со млб тимски град и име со задебелени букви; еден со логото на тимот. Мека и топла ткаенина од рашел; преголеми; декоративно врзување околу сите рабови. Мерки 60 "В х 80" Л. машинско перење ладно одделно користејќи нежен циклус и благ детергент. Машина сува одделно на нежен циклус. Отстранете веднаш. Изработени од 100% Полиестер. Останете пријатни во ќебе што ви зборува. Без разлика дали сте обожавател На Марвел, љубител На Дизни или нешто помеѓу, имаме се што ви треба. Од нивната текстура мека на допир, до нивната смела, привлечна графика, нашите ќебиња се задолжителни за секоја ноќ. Боите нема да исчезнат и мекиот, лесен состав ги прави лесни за употреба и навивам за секојдневна употреба! Чувајте ги да изгледаат нови во годините што доаѓаат бидејќи лесно се мијат и сушат без да избледат или да се натрупаат.