Бајкутуански Есенски Птици Златна Трева и Робин Не Женска Облека За Плажа Бикини Костим За Капење Плажа Пливање Прикриен Фустан Печатење
  • Неодамнешно

Бајкутуански Есенски Птици Златна Трева и Робин Не Женска Облека За Плажа Бикини Костим За Капење Плажа Пливање Прикриен Фустан

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

95%Полиестер+5%спандекс Произведено во САД Или Увезено. Големина : капакот за пливање на плажа е 77см/30,3 инчи(Должина), 80см/31,5 инчи(1/2 Долен Раб),84см/33,1 инч (1/2 Биста). Материјал : женската покривка за плажа е изработена од 95% полиестер и 5% спандекс, пријателска за кожата, мека и дише.Слаткото покривање на плажата може да се измие рачно или со машина, што во голема мера ја намалува вашата домашна работа. Одличен Изглед : фустанот за покривање на плажа е преден дел со низок крој, широки ракави за капење и украси од тантела, со странични процепи и широка силуета, тој е исклучително бесплатен и погоден за жени со различна големина. Дизајнот На длабокиот V-врат е стилски и секси, што ве прави секогаш да изгледате шармантно. Повеќенаменски : овој костим за капење покрива прозорци за жени ја прави кожата многу кул во топло време. Може да се совпадне со различни стилови на бикини, какви било костими за капење, убаво здолниште за завиткување, слатки капи за плажа и сандали за вашиот одмор во солариум, покрај базен или плажа.