Пригушувач на бучава, стабилен G1/4in придушувач, висина од 70мм за директна корекција на воздухот за замена
  • Неодамнешно

Пригушувач на бучава, стабилен G1/4in придушувач, висина од 70мм за директна корекција на воздухот за замена

DEN 224.48

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Направено од висок квалитет на целиот железен материјал, здрав и издржлив Погодно за директна врска и компресор за воздух. Во голема мерка придонесуваат за ефикасноста на воздушниот компресор. Производот може да го намали бучавата на компресорот на воздухот за време на работата. Одлична изработка, совршена замена за стариот или оштетениот. Направено од висок квалитет на целиот железен материјал, здрав и издржлив. Погодно за директна врска и компресор за воздух. Во голема мерка придонесуваат за ефикасноста на воздушниот компресор. Производот може да го намали бучавата на компресорот на воздухот за време на работата. Одлична изработка, совршена замена за стариот или оштетениот. Направено од висок квалитет на целиот железен материјал, здрав и траен2. Одлична изработка, совршена замена за стариот или оштетен One3. Производот може да го намали бучавата на компресорот на воздухот за време на работата4.

Condition:
100% Brand new
Item Type:
Noise Muffler
Thread:
G1/4in
Diameter:
Approx. 12.5mm / 0.5in
Height:
Approx. 70mm / 2.8in
Material:
All Iron 
.w-e-text table td,.w-e-text table th,;.w-e-text table,:
Package List:
5 x Noise Muffler :