B+W 40,5 mm Основен јасен MRC 007M стакло филтер
  • Неодамнешно

B+W 40,5 mm Основен јасен MRC 007M стакло филтер

DEN 624.96

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Црниот нож за филтрирање за подобар зафат MRC облога за контрола на пламен и духови. Нов QR код вклучен за да се потврди автентичноста. Добро за формат на целосна рамка од 24мм. Еко-пријателска амбалажа. Црниот нож за филтрирање за подобар зафат. MRC облога за контрола на пламен и духови. Нов QR код вклучен за да се потврди автентичноста. Добро за формат на целосна рамка од 24мм. Еко-пријателска амбалажа.5mm Основен 007 M јасен филтер без ефект на филтрирање или загуба на светлина, кој исто така ќе ја заштити вашата инвестиција во леќи. Тие можат да останат пред леќите трајно, бидејќи тие се неутрални во боја, многу транспарентни и, благодарение на облогата B+W MRC, имаат исклучително низок одраз.