vvfelixl лимони цветни виолетови крпи за бебиња, бебиња муслински мијалници за момчиња девојчиња, памучно бебе за лице за новороденчиња меки и апсорбирани 11,8 x 11,8 in, 5 па
  • Неодамнешно

vvfelixl лимони цветни виолетови крпи за бебиња, бебиња муслински мијалници за момчиња девојчиња, памучно бебе за лице за новороденчиња

DEN 287.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Мекост : Бебето за крпа на VVFELIXL е изработена од чист памук, мек и густ, што го прави одличен комплет за бања за мали деца Апсорпција : Како абсорбенти за миење садови, направени со 100% органски памук за дишење, една од најпознатите апсорбирачки влакна на располагање. Разноврсна употреба миење со топла вода помала од 40 ℃; Не користете белило и други детергенти; Не е погодно за впивање долго време; Може да се пегла, а не да се исчисти.