Дубао Воздухопловна моќност од мозоци за мозоци со висок притисок со висок притисок со мијалник за мијалник, тоалети за бања, најблиски цевки за чиста чиста пумпа з
  • Неодамнешно

Дубао Воздухопловна моќност од мозоци за мозоци со висок притисок со висок притисок со мијалник за мијалник, тоалети за бања,

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Професионалните алатки за нуркање на цевки можат лесно да ги отстранат блокадите Blaster Blaster ја користи моќта на компресиран воздух со висок притисок за да ја разнесе најтешката блокада во цевката за одвод за само неколку секунди. Едноставно пумпајте во одводот и притиснете го активирањето, а блокадата веднаш се расчистува. Вшмукување чаши од 4 големини може да се користат за тоалети, мијалници, кади, тушеви, мијалници, тави за сквотирање, канализации на подот, итн. Како да се користи : рачката за додавање масло сè додека не исчезне, обично повеќе од 10. Ставете соодветно Вшмукување чаша на цилиндерот, усогласете ја чашата за вшмукување со тоалетот или цевката, ископајте дупка во црната торба (или картон), а потоа инсталирајте ја главата на пиштолот и повлечете го активирањето. Ако сè уште е блокирано, повторете ја горенаведената операција. Опис на производот : Професионалните алатки за нуркање на цевки можат лесно да ги отстранат блокадите. Blaster Bluster ја користи моќта на компресиран воздух со висок притисок за да ја разнесе најтешката блокада во цевката за одвод за само неколку секунди. Симпатично пумпа во Blaster Bluster и притиснете го активирањето, активирање, активирање, и притиснете го активирањето, активирање, и притиснете го активирањето, активирањето, и притиснете го активирањето на активирањето, а блокадата веднаш се расчистува. Купови за измет од 4 големини може да се користат за тоалети, мијалници, кади, тушеви, мијалници, тави за сквотирање, канализации на подот, итн.