SXNBH 5 метри прирачник за прибирање на цевки за кујнски мијалник канализацијата када од када од када деблокатор
  • Неодамнешно

SXNBH 5 метри прирачник за прибирање на цевки за кујнски мијалник канализацијата када од када од када деблокатор

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

1 Пролетта е флексибилна, што ви овозможува ефикасно да ги отстраните затнувањето на мијалникот. Може лесно да ги реши проблемите со блокада на длабоки цевки. Водоводливиот мозоци за одвод на змија е професионален што се користи за разни канализации, како што се кујна и бања итн. Дизајнот на механичка рачка е заштеда на труд и анти-лизга, мазна и удобна за држење. Пролетта е флексибилна, што ви овозможува ефикасно да ги отстраните затнувањето на мијалникот. Може лесно да ги реши проблемите со блокада на длабоки цевки. Водоводџијата од мозоци од змија е професионален што се користи за разни канализации, како што се кујна и бања итн . Изработен од кабел за жица од апс и јаглероден челик за долготрајна издржливост. Дизајнот на механичка рачка е заштеда на труд и анти-лизгање, мазно и удобно за држење. Specification : Material : Plastic, Steel Size(body) : 16x16x22cm/ 6.

Material:
Plastic, Steel
Size(body):
16x16x22cm/ 6.3x6.3x8.7inch
Spring Length:
5 Meters/ 16.4 Foot
notes:
Due to different displays and lighting effects, the actual color of the product may be slightly different from the color shown on the picture. Thanks!:
Please allow 1-2mm measurement deviation due to manual measurement.:
Quantity :
1 pcs