Француски печати печатени заштитни тркала за гуми,
  • Неодамнешно

Француски печати печатени заштитни тркала за гуми,

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Висококвалитетен материјал : Гумата е изработена од водоотпорен полиестерски влакна материјал, кој се периме и издржлив Силната водоотпорна ткаенина, во голема мерка го подобрува изгледот на возилото и ја одржува резервната гума чиста. Избор на големина : Универзален се вклопува во дијаметар на гумата од 14 - 17 инчи (не големина на раб). Избор на големина Погледнете ја нашата слика за вклопување (седма). Широка апликација : Погоден за џипови, камиони, автомобили, РВ, кампери, џипови, приколки, РВ, СУВ, камиони и компатибилни со многу возила. Лесна инсталација : капакот на гумите доаѓа со најлонски кабел и тока за да се обезбеди поцврсто вклопување, големината е прилагодлива, лесна за инсталирање и отстранување, не се потребни алатки, без грижи за паѓање, може да се вклопи совршено. Ефективно и практично : Дали сте загрижени за убавината на вашиот автомобил кога вашиот автомобил е надвор? Ова резервно покритие на гумите може ефикасно да го подобри изгледот на вашиот автомобил и да го цени тоа од другите. Заштитено од суровото оштетување на Сонцето УВ, 'рѓа, прашина, урина од кучиња и секое лошо време кога возилото е паркирано. Ефективно ја штити вашата резервна гума. Висококвалитетен материјал : Гумата е изработена од водоотпорен полиестерски влакна материјал, кој се периме и издржлив. Силната водоотпорна ткаенина, во голема мерка го подобрува изгледот на возилото и ја одржува резервната гума чиста. Избор на големина : Универзален се вклопува во дијаметар на гумата од 14 - 17 инчи (не големина на раб). Избор на големина Погледнете ја нашата слика за вклопување (седма). Широка апликација : Погоден за џипови, камиони, автомобили, РВ, кампери, џипови, приколки, РВ, СУВ, камиони и компатибилни со многу возила. Лесна инсталација : капакот на гумите доаѓа со најлонски кабел и тока за да се обезбеди поцврсто вклопување, големината е прилагодлива, лесна за инсталирање и отстранување, не се потребни алатки, без грижи за паѓање, може да се вклопи совршено.