20pcs Chrome 14mm x 1,50 тркала Ореви за вклопување во 2009 година GMC Acadia може да одговара на OEM венчињата, купувачот треба да ги разгледа спецификациите
  • Неодамнешно

20pcs Chrome 14mm x 1,50 тркала Ореви за вклопување во 2009 година GMC Acadia може да одговара на OEM венчињата, купувачот треба да

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Вкупна должина : 1,38 " Големина на низата : 14мм x 1,50. Тип на седиште : 60 ° конус седиште. Големина на главата : 13/16" Хекс. Вкупна должина : 1,38 ". Големина на низата : 14мм x 1,50. Тип на седиште : 60 ° конус седиште. Големина на главата : 13/16" Хекс. Вкупна должина : 1,38 "Големина на низата : M14x1.5 Тип на седиште : 60 ° Конус Седиште Големина на главата : 13/16" Хекс финиш : Chrome.