Yitamotor lug ореви 12x1,5 црвени, M12x1.5 Spline bulge acorn тркало на лавчиња од конус конус седиште 1,38 високи компатибилни за Acura Ford Mazda Saturn Buick Mitsubishi со 1 клуч
  • Неодамнешно

Yitamotor lug ореви 12x1,5 црвени, M12x1.5 Spline bulge acorn тркало на лавчиња од конус конус седиште 1,38 високи компатибилни за

DEN 287.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Спецификации - затворен крај на сијалицата Acorn 6 Spline Lug Nuts Red + 1 копче за алатка за орев - Големина на низата M12x150 - Конусно седиште од 60 степени - 1,38 "(35мм) целосна должина - 8 одделение.) За да одговара на барањата за вашето возило и тркалото (референца за автомобил). Компатибилен со 1982-2019 Chevy Malibu, 1994-2013 Chevy Impala, 1997-2019 CRV, 1998-2019 Accord, 2004-2014 Acura TSX, 2004- 2019 CIVIC, итн. Анти-рист и анти-оксидација : Ореви од јитамоторни лам . Подобрена безбедност и сигурност : Јасни и прецизни нишки го прават ангажманот подобар и инсталацијата полесна, во голема мера продолжување на животниот век на лавчињата. Ние усвојуваме силен јаглероден челик, со сигурна јачина, издржливост и перформанси. Белешки за инсталација : Ве молиме затегнете ги рачно оревите на затегнување, направете рачно, направете, направете Не користете електрични алатки (Белешка : Професионалната инсталација би била препорачливо).