Комплет од 4 тркала Hubrings Aluminum Hub Centric Rings 63.4x69,85мм
  • Неодамнешно

Комплет од 4 тркала Hubrings Aluminum Hub Centric Rings 63.4x69,85мм

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Сет од четири прстени за центри на алуминиумски центар Отстранува вибрации од не -центрични тркала на вашиот автомобил. Големина на центар (страна на возилото) : 63,4мм до (страна на тркалото) : 69,85мм. Сет од четири прстени за центри на алуминиумски центар. Отстранува вибрации од не -центрични тркала на вашиот автомобил. Големина на центар (страна на возилото) : 63,4мм до (страна на тркалото) : 69,85мм. Сет од четири прстени за центри на алуминиумски центар. Отстранува вибрации од не -центрични тркала на вашиот автомобил. Големина на центар (страна на возилото) : 63,4мм до (страна на тркалото) : 69,85мм.