Копри комплет од 4-та тркала од 16 инчи сребрен Hubcap Snap-on одговара на BMW
  • Неодамнешно

Копри комплет од 4-та тркала од 16 инчи сребрен Hubcap Snap-on одговара на BMW

DEN 1278.56

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Покривање на тркалото Отпорен на миење на притисок. Силен, издржлив. Висок квалитет и естетика. Заврши со сребрена позлатена. Покривање на тркалото. Отпорен на миење на притисок. Силен, издржлив. Висок квалитет и естетика. Заврши со сребрена позлатена. Наменето за брза и лесна инсталација. Инсталацијата на Hub Caps трае неколку минути и не бара дополнителни алатки. Произведено од издржлива ABS пластика и завршена со сребрена позлатена. Отпорен на миење на притисок, силен, не-кршење и сјајно што ја гарантира нивната издржливост, висок квалитет и естетика. Еден сет е капакот на тркалото на четири парчиња за автомобил. Willе испратиме еден сет.