Mazzi Hype 351 20 Inch 6x135 Wheel Rim 20x9 Black Machined 30mm
  • Неодамнешно

Mazzi Hype 351 20 Inch 6x135 Wheel Rim 20x9 Black Machined 30mm

DEN 643.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

[Важно ве молам, прочитајте] - Ве молиме, дајте ни ја годината и моделот на вашето возило за најдобро вклопување на вашите бандажи кога ќе ја нарачате вашата нарачка Lugs не се вклучени во вашата нарачка. Не е важно какво возило го возите. Овие нови бандажи се загарантирани да го трансформираат вашиот автомобил во чист луксуз. Нешто над 9 "тркала ќе треба комплет за лифт или комплет за израмнување, поголема големина на гуми од фабриката, исто така, бараше и комплет за лифт. Не се намалуваат од фабричките тркала, длабочината на усните може многу да се заснова на големината на тркалото и ширината. [Гаранцијата за враќање на парите] - ние ние 'Llе ви го дадам секој денар што го поминавте минус за повторното складирање! Погрешните набавки подлежат на 25% такси за рестартирање ,. [Важно ве молам, прочитајте] - Ве молиме, дајте ни ја годината и моделот на вашето возило за најдобро вклопување на вашите бандажи Кога ќе ја поставите вашата нарачка. Завртките не се вклучени со вашата нарачка. Не е важно какво возило што го возите. Овие нови бандажи се гарантираат да го трансформираат вашиот автомобил во чист луксуз. Сè над 9 "тркала ќе треба комплет за лифт или комплет за израмнување, комплет за израмнување, комплет за израмнување, Поголема големина на гуми од фабриката, исто така, беше потребен комплет за лифт. Не се намалуваат од фабричките тркала, длабочината на усните може многу да се заснова на големината на тркалото и ширината. [Гаранција за враќање на парите] - yourе ви го дадеме секој денар што го поминавте минус за повторното складирање! Погрешните набавки подлежат на 25% такси за враќање ,. Еден единствен Mazzi Hype 351 20 "Inch 6x135 Wheel Rim 20x9 Black Machined 30mm MPN : 351-2937 B Дијаметар : 20 ширина : 9 Back Spacing : 6.18 Bolt Model : 6x135 Поширока од фабричката тркала за време : не се вклучени термини и комедиции : Ние користиме американски фузиски тркала и гуми како наш дистрибутер на тркала.