20pcs Chrome 12mm x 1,25 навртки на тркалото, вклопуваат 2000 Subaru Legacy може да одговара на OEM венчињата, купувачот треба да ги разгледа спецификациите
  • Неодамнешно

20pcs Chrome 12mm x 1,25 навртки на тркалото, вклопуваат 2000 Subaru Legacy може да одговара на OEM венчињата, купувачот треба да ги разгледа спецификациите

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Вкупна должина : 1,38 " Големина на низата : 12мм x 1,25. Тип на седиште : 60 ° конус седиште. Големина на главата : 13/16" Хекс. Вкупна должина : 1,38 ". Големина на низата : 12мм x 1,25. Тип на седиште : 60 ° конус седиште. Големина на главата : 13/16" Хекс. Вкупна должина : 1,38 "Големина на низата : 12мм x 1,25 Тип на седиште : 60 ° Конус Седиште Големина на главата : 13/16" Хекс финиш : хром.