Сојузнички месинг CC-1-22-IRW Каролина Кристал колекција 22 инчи дрвена полица, масло трие бронза
  • Неодамнешно

Сојузнички месинг CC-1-22-IRW Каролина Кристал колекција 22 инчи дрвена полица, масло трие бронза

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Направени од најдобрите цврсти месинг материјали Скриен хардвер за монтирање на завртки лесно се инсталира. Зачудувачки кристални акценти ја прават оваа ставка искра. Полицата е направена од најдобрите материјали од тврдо дрво. Дрво димензија 22-во x 5-во. Обезбеден ограничен живот. Преиспитајте ја вашата бања со оваа ситно изработена полица од дрво со кристални акценти. Традиционалниот стил и супериорен квалитет резонираат од оваа рачно изработена полица од дрвени предмети. Одликувајќи се со најдобриот хардвер од тврдо дрво и цврст месинг, оваа полица е направена за јачина и стил на издржливост. Една од многуте координативни додатоци во Сојузничката колекција на додатоци од месинг, оваа декоративна полица од дрво со додадена искра на кристал е совршен додаток на декор на вашата бања. Колекцијата Каролина Кристал е слична на нејзината братучетка, Колекцијата во Каролина, со едно големо додавање : вметнувања со кристално стакло, наместо вдлабнати копчиња во Каролина.