Блум 563Ф3050Б Блум 563Ф3050Б Тандем 12 Инчи Над Патување Скриени Поткопа Фиока Слајд со 100 Фунти. Капацитет на тежина И Меко Затворање за Фиоки Со Дебелина од 16 мм-Пар
  • Неодамнешно

Блум 563Ф3050Б Блум 563Ф3050Б Тандем 12 Инчи Над Патување Скриени Поткопа Фиока Слајд со 100 Фунти. Капацитет на тежина И Меко Затворање

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Карактеристики : Дизајниран да издржи до 100 килограми тежина скриената конструкција на подмачкување додава стабилност и поддршката Обезбедува максимален пристап до фиоката со слајдови за преклопување исклучувањето на Рачката овозможува лесно отстранување На Целиот Систем На фиоки Слајдовите може да се инсталираат или во панел (без рамка) или во кабинети За рамки За лице Вклучува ограничен животен век Производител Технологии На Производи : тандем : тандем технологијата на Блум е кулминација на сите карактеристики, инженерски иновации и придобивки од крајниот корисник што блум ги разви од нејзиниот почеток Првиот пат кога ќе отворите и затворите целосно натоварена фиока опремена Со Блум, брзо ќе сфатите дека ТАНДЕМОТ е тркачки систем кој е неспоредлив по квалитет, стил и акција за трчање. Блумоција : патентираната технологија за меко затворање На Блум е индустриски стандард, откако се најде во домовите, гаражите и канцелариите на клиентите низ целата земја. Неговиот дизајн е прилагоден да се користи во различни системи за лизгање на шарки и фиоки што го прави систем на кој можете да сметате во која било апликација во вашиот дом.