Бања Хардвер Сет-Бања Додатоци Комплет Пешкир Лавици за Бања
  • Неодамнешно

Бања Хардвер Сет-Бања Додатоци Комплет Пешкир Лавици за Бања

DEN 0.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

8-ПАРЧИЊА БАЊА ПЕШКИР РЕШЕТКАТА ПОСТАВИ Пафино мат црна бања хардвер 8 во собата, заштедите простор во вашата бања, и да ја задржите вашиот дом чисти и уредни ЦРНА БАЊА ДОДАТОЦИ ВО СОБАТА мат црна пешкир бар во собата пвд вакуум позлата трае светло и не слабо, мазна и не гребење облека. ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ користи мат црна шипка за крпи, извонредна изработка, невидлива завртка, беспрекорно поврзана помеѓу столбовите,за стил од висока класа,шипка за крпи за капење изработена од висококвалитетен Нерѓосувачки Челик, обезбедувајќи квалитет и долг животен век. Максималните капацитети за тежина се движат од 11-22 Килограми. 24 ВО БАЊА ПЕШКИР БАР ВО СОБАТА црна тоалетна хартија крпа прстен и пешкир бар во собата, погоден за бања и кујна, за да се задоволат сите ваши потреби,црна бања хардвер во собата 24 инчен повеќе простор. ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ нашите комплети за шипки за бања ги обезбедуваат сите додатоци за завртки и упатства за инсталација потребни за инсталација во пакетот.