ДУБАО Држач За Тоалетна Хартија Влажни Марамчиња Кутија Држач За Тоалетна Хартија Монтиран На Ѕид Водоотпорна Кутија За Складирање Хартија За Ролна Кутија За Ткив
  • Неодамнешно

ДУБАО Држач За Тоалетна Хартија Влажни Марамчиња Кутија Држач За Тоалетна Хартија Монтиран На Ѕид Водоотпорна Кутија За Складирање

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Водоотпорен, отпорен на прашина, исто така може да спречи домашни миленици да сечат ролетни, можат погодно да постават кеси за ѓубре, ролни хартија, хартиени крпи и ситници за да ги задоволат вашите потреби Полиците можат да бидат поставени мобилни телефони, освежувачи на воздух, растенија или Други мали предмети се погодни и практични. Отстранлива цилиндрична прачка, погодно е да се користат разни видови тоалетна хартија за лесно расклопување. Одлично за гостински бањи, полубањи, простории за прав и помали простори каде складирањето е ограничено. Користете во домови, станови, станови, R, кампери, кабини и повеќе простор за складирање. Изработен од материјал ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, цврст, лесен за чистење и не ' рѓосува. Лесна инсталација, самолеплива лента не треба да се дупчи, само излупете ја и залепете ја самолепливата подлога на ѕид. Целосниот транспарентен прозорец го прикажува преостанатиот волумен на хартија во реално време и може да ја прилагоди рачно насликаната илустрација за да го постави транспарентниот панел. Водоотпорен, отпорен на прашина, исто така може да спречи домашни миленици да сечат ролетни, можат погодно да постават кеси за ѓубре, ролни хартија, хартиени крпи и ситници за да ги задоволат вашите потреби. Полиците можат да бидат поставени мобилни телефони, освежувачи на воздух, растенија или Други мали предмети се погодни и практични. Отстранлива цилиндрична прачка, погодно е да се користат разни видови тоалетна хартија за лесно расклопување. Одлично за гостински бањи, полубањи, простории за прав и помали простори каде складирањето е ограничено. Користете во домови, станови, станови, R, кампери, кабини и повеќе простор за складирање. Изработен од материјал ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, цврст, лесен за чистење и не ' рѓосува.