Држач За Ролна За Тоалет, решетка За пешкири Од нерѓосувачки челик античка кутија за тоалетна хартија намотка-б
  • Неодамнешно

Држач За Ролна За Тоалет, решетка За пешкири Од нерѓосувачки челик античка кутија за тоалетна хартија намотка-б

DEN 2047.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјал : Нерѓосувачки Челик Лесна Инсталација, Убаво И Практично,Благородна И Елегантна. Лесен за чистење, Антикорозивен, Силен капацитет за полнење. Време на испорака : 10-15 работни дена. Ако имате било какви прашања, ве молиме пишете ни. Ќе ви се вратиме што е можно поскоро. Материјал : Нерѓосувачки Челик. Лесна Инсталација, Убаво И Практично,Благородна И Елегантна. Лесен за чистење, Антикорозивен, Силен капацитет за полнење. Време на испорака : 10-15 работни дена. Ако имате било какви прашања, ве молиме пишете ни. Ќе ви се вратиме што е можно поскоро. Инсталација : Технологија На Површината на Дупката За Дупчење : Материјал за сјај од нерѓосувачки Челик : Нерѓосувачки Челик Користен Метод : Отворена хартија.