ЏФ-Ксуан Држач За Ѕид Од Нерѓосувачки Челик Кутија За Ролна Тоалетна Хартија Држач За Практична Бања Држач За Тоалетна Хартија Кутија За Тоалетно Ткиво
  • Неодамнешно

ЏФ-Ксуан Држач За Ѕид Од Нерѓосувачки Челик Кутија За Ролна Тоалетна Хартија Држач За Практична Бања Држач За Тоалетна Хартија Кутија

DEN 640.96

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

● 304 НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК : Изработен од тежок нерѓосувачки челик 304 со длабок хромиран финиш дизајн, изгледа светло и сјајно Без ' рѓосување, без чипсување, многу цврсто и издржливо. Држачот за ролна за тоалет е едноставен дизајн, но добро се вклопува во секој декор. ●Силна Компатибилност : инсталацијата на Вежба монтирана На Ѕид овозможува држачот трајно да се монтира на ѕидот, дури и на нерамна површина. таа има силна компатибилност, овозможувајќи ви да го инсталирате на речиси сите видови на ѕид. ●МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ДИЗАЈН : држачот за ролна хартија одговара на повеќето ролни хартија со големина.користете во спални соби, бањи, но исто така можете да го користите како држач за крпа за садови во кујната, полицата може да стави сапун за раце или други предмети на. ●Полица за складирање : овој држач за тоалетна хартија доаѓа со полица. може да го држи вашиот мобилен телефон, часовник, влажни марамчиња, очила, растенија во Саксии и други мали гаџети. тоа е многу погодно и употребливо. Почитувани клиенти, има толку многу производи во оваа продавница, можете да ги изберете вашите омилени производи овде. Ние ќе ви обезбедиме квалитетни производи и услуги. Ако имате било какви прашања во врска со производот, ве молиме контактирајте со нас во времето. ● 304 НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК : Изработен од тежок нерѓосувачки челик 304 со длабок хромиран финиш дизајн, изгледа светло и сјајно. Без ' рѓосување, без чипсување, многу цврсто и издржливо. Држачот за ролна за тоалет е едноставен дизајн, но добро се вклопува во секој декор. ●Силна Компатибилност : инсталацијата на Вежба монтирана На Ѕид овозможува држачот трајно да се монтира на ѕидот, дури и на нерамна површина. таа има силна компатибилност, овозможувајќи ви да го инсталирате на речиси сите видови на ѕид. ●МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ДИЗАЈН : држачот за ролна хартија одговара на повеќето ролни хартија со големина.користете во спални соби, бањи, но исто така можете да го користите како држач за крпа за садови во кујната, полицата може да стави сапун за раце или други предмети на. ●Полица за складирање : овој држач за тоалетна хартија доаѓа со полица.