Жкки Ѕид Држач За Тоалетна Хартија Држач За Ткиво Во Бањата Со Полица За Складирање Мобилни Телефони
  • Неодамнешно

Жкки Ѕид Држач За Тоалетна Хартија Држач За Ткиво Во Бањата Со Полица За Складирање Мобилни Телефони

DEN 255.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Силен и Издржлив - сус 304 Нерѓосувачки Челик кој има силни карактеристики на издржливост Модерната Боја-Четкана алуминиумска боја изгледа одлично во нашата модерна бања и избегнувајте да оставате отпечаток од прст. Полица за складирање-држач за тоалетна хартија со полица за складирање, погодно за држење на вашиот мобилен телефон или други тривијални работи додека седите на тоалетот. СИТЕ МЕТАЛ : Изграден од нерѓосувачки челик, обезбедувајќи квалитет и долговечност. Карактеристики : Висококвалитетен хардвер за монтирање, завртки од нерѓосувачки Челик и сидра Со врвен квалитет Закачалка За Тоалетна Хартија И Држач За Мобилен Телефон Цврстиот Месинг Материјал За Монтирање, Комплетен со додатоци за монтирање, обезбедува стилски И удобен Спецификации за складирање : Материјал : 304 Стил На Нерѓосувачки Челик : Модерен Завршен : Четкана Големина На Никел : 180*90*70мм Тежина : 300гр пакет вклучува : 1 * Држач За Тоалетно Ткиво 1 * додатоци за Монтирање.