Tighall 6pcs 8,7 инчи гроздобер шарка за пијано , 0,03 шарка за дебелина за дрвена кутија Подарок кутија 180 степени Филето агол
  • Неодамнешно

Tighall 6pcs 8,7 инчи гроздобер шарка за пијано , 0,03 шарка за дебелина за дрвена кутија Подарок кутија 180 степени Филето агол

DEN 175.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Робусниот дизајн обезбедува шарки да се држат до вашите стандарди, скриени во рамката на вратата и вратата Висококвалитетни ретро-кабинети шарки : Направено од висококвалитетно железо, со електропланирана завршница, отпорност на корозија и превенција на 'рѓа. ? Лесно за инсталирање : Сите дупки се претскажуваат за брза и лесна инсталација. Дијаметар на дупка од 3 мм и издвои 60 мм. Широк спектар на апликации : Античка бронзена боја, многу погодна за правење ретро ракотворби, мали предмети за обработка на дрво, дрвени кутии за накит, куќи за кукли, мали ормани, фиоки и други помали предмети, кои изгледаат многу ретро. ❗note : Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. 8,7 инчи шарки за пијано , 0,03 "Дебелина за плакари Карактеристики : Преклопување на континуирано хинг за врати, кабинет, кутии, дом, кујна и DIY дрво занает и многу повеќе изработени од висококвалитетен железен материјал со електропланирана финиш, не е лесна за 'рѓа, трајно со Завртки за монтирање, само користете шрафцигер за да ги инсталирате завртките и шарките на кабинетот, инсталацијата е многу едноставни спецификации : Материјал : Ironелезо Боја : Гроздобер зелена бронза Големина : Должина : 22 см/8,7inch Затворена ширина : 0,7 см/0,27inch Отворена ширина : 1,7 см/0,67inch растојание од дупката : 60мм/2.