Подигнете го плакарот за плакарот за шарки, подигнете го мебелот за отворање 80 ° трајно шарка склопување тросед кревет за пролетни шарки
  • Неодамнешно

Подигнете го плакарот за плакарот за шарки, подигнете го мебелот за отворање 80 ° трајно шарка склопување тросед кревет за пролетни

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Широко користена : Оваа пролетна шарка може широко да се користи за преклопување на троседот, креветот, кревање на вратата на кабинетот, итн Издржлива : Лифтот на шарката е изработена од не'рѓосувачки челик, оваа шарка е отпорна на корозија и трајно за долгогодишна употреба. Висока јачина : Висококвалитетна пролет обезбедува силна јачина и долга издржливост, аголот на отворање е 80 °. Мазна површина : Поклопената површина на никел е мазна и сјајна. Лево и десно пролетни шарки - шарката за лифт доаѓа со лево и десна пролетна шарка по пакување. Широко користена : Оваа пролетна шарка може широко да се користи за преклопување на троседот, креветот, кревање на вратата на кабинетот, итн. Издржлива : Лифтот на шарката е изработена од не'рѓосувачки челик, оваа шарка е отпорна на корозија и трајно за долгогодишна употреба. Висока јачина : Висококвалитетна пролет обезбедува силна јачина и долга издржливост, аголот на отворање е 80 °. Мазна површина : Поклопената површина на никел е мазна и сјајна. Лево и десно пролетни шарки - шарката за лифт доаѓа со лево и десна пролетна шарка по пакување.