Јинпли Префрлете Ја Бравата за Фаќање 1.69 х 1.26 Ретро Декоративен Хасп за Бравата На Багажникот За Багажникот За Куфер, Златни 1 парчиња
  • Неодамнешно

Јинпли Префрлете Ја Бравата за Фаќање 1.69 х 1.26 Ретро Декоративен Хасп за Бравата На Багажникот За Багажникот За Куфер, Златни 1 парчиња

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Вкупна Големина : 43 х 32 мм / 1,69 "х 1,26" (Lx W) Содржина на пакетот : 1 х вклучете ја бравата(без завртки). Материјал : Изработен од легура на цинк со добар квалитет, што го прави нивниот изглед поелегантен, антикорозивен, добра отпорност на абење. Предност : површината е златна со позлата. Примена : овие антички затворачи за хас работат добро за мали проекти, домашни кутии за накит, кутии за ситници, кутии за подароци, зграда за птици итн. Оваа хасп во облик на дизајнирана и извонредна изработка. Резервираните дупки за завртки го олеснуваат инсталирањето. Вашата кутија ќе изгледа поретро по фиксна. Јинпли Вклучете Ја Бравата Опис : 1. Изработена од легура на цинк со добар квалитет, а површината е златна со позлата, издржлива за употреба. Совршен за гроздобер дрвена кутија, кутија за накит, кутија за подароци, кутија за вино, кутија со алатки, мини кабинет, шкаф, итн. Бравите во антички стил се убави во потрага по враќање на стариот мебел или изградба на нови проекти.