Систем за виси на слики Кликнете на железнички комплети, во еден сет вклучуваат две од бели шини 59 , четири од челични кабли, шест куки, четири од крајни капачиња и ха
  • Неодамнешно

Систем за виси на слики Кликнете на железнички комплети, во еден сет вклучуваат две од бели шини 59 , четири од челични кабли, шест

DEN 1512.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овие се професионални производи за да ги обесат вашите рамки Не може да се видат завртки на површината по инсталацијата. Целиот систем ќе изгледа едноставно, уредно и убаво. Тоа ги прави висечките рамки многу поудобни дома, уметнички галерии, музеј или други јавни места. По инсталацијата, можете брзо да ги прилагодите или менувате рамките за слики на лесен начин наместо да ставите друг нокти во идот. Патеката е изработена од алуминиум. Можете лесно да ги исечете во различни должини со прегратка или други слични алатки. Можете лесно да се придружите на две или повеќе песни со металниот конектор. T-end на секој кабел е запечатен и притиснат со четири заби. Кабелот е изработен од 304 не'рѓосувачки челик (вкупно 7*7, 49 нишки. Значи, има поголем капацитет на лежиште. Може да виси тешки рамки. Можете да навојте повеќе од една кука на секој кабел и лесно да ги прилагодите нагоре и надолу.