Аексит 4 Парчиња Врата Хардвер &засилувач; Брави Ѓердан Кутија Случај Заклучување Кука Шарка Бравата Хасп Поставува Злато Тон Брави &засилувач; Завртки w Завртки
  • Неодамнешно

Аексит 4 Парчиња Врата Хардвер &засилувач; Брави Ѓердан Кутија Случај Заклучување Кука Шарка Бравата Хасп Поставува Злато Тон

DEN 121.76

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Име На Производот : Кутија Бравата;Материјал : Метал Боја : Златен Тон;Вкупна Големина : 37 х 25х 10мм/1,5 "х 1 " х 0,4"(Л*В*Т). Количина на дупка : 4 Дупки;Дијаметар На Дупка : 3мм/0,12". Растојание на дупката : 1,8 см/0,7"(Центар До Центар); Тежина : 39гр. Содржина На Пакетот : 4 х Кутија За Заклучување Завртки. Бравата со одлични антикорозивни својства, таа обезбедува позитивно задржување и нема да се отвори.совршен за користење на кутија со алатки, кутија за накит ,кутија за ѓердан или други футроли.