RATGDN 4 Пакет Фиока Копче Повлечете Рачка, Цртан Филм Диносаурусите Шема Кујна Кабинет Копчиња, ABS Стакло Декоративни Правоаголник Гардероба Повлекува За Хардвер Шка
  • Неодамнешно

RATGDN 4 Пакет Фиока Копче Повлечете Рачка, Цртан Филм Диносаурусите Шема Кујна Кабинет Копчиња, ABS Стакло Декоративни Правоаголник

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Големина на копчето : (L x w x H) 1,65 x 1,0 x 0,9 инчи / 4,2 x 2,6 x 2,3 см; Должина На Основата : 0,39 инчи / 1,0 см; одговара на 8 стандардни завртки (Краток x 4 : 1,1 Инч * 4 парчиња пократки завртки; * 4 парчиња долги завртки; Спецификации : * Материјал : Стакло Избегнувајте употреба на абразивни средства за чистење И силни детергенти Нашите копчиња се достапни во пакување од 4 единици со додатоци со навој. Секое копче на кабинетот доаѓа со завртка за монтирање од 1,1 инчи за лесна инсталација без мака да мора да поминете низ маката за фиксирање на завртките. Висококвалитетни копчиња, дајте и добар изглед на вратата на кабинетот. Овие класични копчиња не само што ќе додадат убавина во вашите кујнски ормари, туку и ќе ја подобрат околината како целина. Овие стилски копчиња на кабинетот се совршени за секој кујнски ормар, плакар, фиока за биро, плакар, помошни фиоки за маса, плакар за чевли, гради, библиотека и многу повеќе!.