4 парчиња Транспарентен Лгбт Виножито Печати Тркалезна Фиока Копчиња За Кујна Кабинети Гардероба Шкаф Гардероба, Хардвер Мебел Повлекува Рачка
  • Неодамнешно

4 парчиња Транспарентен Лгбт Виножито Печати Тркалезна Фиока Копчиња За Кујна Кабинети Гардероба Шкаф Гардероба, Хардвер Мебел Повлекува

DEN 224.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ГОЛЕМИНА( Диа х Ч) : 1 37х1, 10 во/35х28мм; Должина На Завртката : долга 0, 8х3, 5 см/0, 31х1, 37 инчи, кратки 0,8°2,8 см/0,31€1,1 инчи, вкупно се конфигурирани осум завртки, четири долги и четири кратки. МАТЕРИЈАЛ : Изработен ОД СТОМАЧНИ МУСКУЛИ и стаклен материјал, Отпечатен со уникатен дезен со проѕирен раб, добра декорација за вашиот дом или канцеларија. АПЛИКАЦИЈА : Погоден за кабинет кујна комода фиоки шкаф гардероба библиотека врата Бања Канцеларија итн. Доброто копче за фиоки може да додаде допир на боја на местото каде што живееме. ЛЕСНО ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ : Најдете каде сакате да монтирате на таблата и дупчете дупки, потоа навојте ги завртките низ задниот дел на таблата и затегнете ги на копчињата. Услуга по Продажба : Ако имате какви било проблеми со квалитетот или незадоволство од рачката што ја добивте, можете да ни испратите е-пошта и ние ќе ви одговориме и ќе ја обработиме во рок од 24 часа. ГОЛЕМИНА( Диа х Ч) : 1. 37х1, 10 во/35х28мм; Должина На Завртката : долга 0, 8х3, 5 см/0, 31х1, 37 инчи, кратки 0,8°2,8 см/0,31€1,1 инчи, вкупно се конфигурирани осум завртки, четири долги и четири кратки. МАТЕРИЈАЛ : Изработен ОД СТОМАЧНИ МУСКУЛИ и стаклен материјал, Отпечатен со уникатен дезен со проѕирен раб, добра декорација за вашиот дом или канцеларија. АПЛИКАЦИЈА : Погоден за кабинет кујна комода фиоки шкаф гардероба библиотека врата Бања Канцеларија итн. Доброто копче за фиоки може да додаде допир на боја на местото каде што живееме.