Канадски лепило за лепење на wallидни куки за кујна за кујнски бања домашна канцеларија
  • Неодамнешно

Канадски лепило за лепење на wallидни куки за кујна за кујнски бања домашна канцеларија

DEN 392.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Стилскиот транспарентен дизајн го прави скоро невидлив, што е многу погодно за убава декорација на домови Направено од трајна пластика, мала и лесна, мазна површина, не повредувајќи раце, практична кука. Лесен за употреба : Лесно за залепување и нема да ги оштети вашите wallsидови, не се потребни нокти и вежби. Треба да го користите лепилото вклучено во пакетот и да го залепите. Тркалезни пластични куки (10 на иста слика) Димензии : Должина : 5см/2in, ширина : 2,9 см/1.1in, во пакетот, ќе добиете : 10 куки и шише лепак. Широко применливи за разни површини, како што се керамички плочки, стакло, метал, дрвени врати, дрвени панели, не'рѓосувачки челик, итн., Особено погоден за бањи, кујни, тавани, врати, прозорци, канцеларии, итн. Тој е исто така идеален за облека и капи, клучеви, растенија, крпи за бања, слики, итн. Ако сте ја купиле нашата врска со производот и имате какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе дадете се од себе за да ви помогнеме да го решите во рок од 24 часа, ве молиме бидете сигурни да се купи.