Ajuny повеќебоен гроздобер изглед цвет керамички копчиња врата рачка на кабинетот за фиоки за влечење индиски рачно насликан сет од 20
  • Неодамнешно

Ajuny повеќебоен гроздобер изглед цвет керамички копчиња врата рачка на кабинетот за фиоки за влечење индиски рачно насликан сет од 20

DEN 304.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Керамички копчиња и влечења за фиоките за облеката, орманите, шкафовите, градите и многу повеќе Дијаметар : 42мм Должина на завртката : 35мм-45мм приближно. Вклучен е целиот хардвер за инсталација. Дајте суптилен елегантен допир на вашата кујна, бања и соблекувална со нашите уметнички инспирирани керамички копчиња со фиксен завртка. Рачно насликана во традиционални обрасци и мотиви во бои за привлекување очи. Керамички копчиња и влечења за фиоките за облеката, орманите, шкафовите, градите и многу повеќе. Дијаметар : 42мм Должина на завртката : 35мм-45мм приближно. Вклучен е целиот хардвер за инсталација. Дајте суптилен елегантен допир на вашата кујна, бања и соблекувална со нашите уметнички инспирирани керамички копчиња со фиксен завртка. Рачно насликана во традиционални обрасци и мотиви во бои за привлекување очи. Керамичко копче што е одеднаш функционално и уметничко. Овие копчиња работат како удобно влечење за вашите фиоки на градите, гардеровите, бањата и кујнските ормани и шкафовите.