Господар Заклучување SLCHSR26D Тешки Складиште Рачката
  • Неодамнешно

Господар Заклучување SLCHSR26D Тешки Складиште Рачката

DEN 1084.32

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Тешката брава на вратата е наменета за заклучени простории за складирање Може да се ракува со рачката внатре или клучот во надворешната рачка. Удар запре напредни цилиндар се спротивставува напад судрат. Број на модел : Mlkslchsr26d. Тешката брава на вратата во складиштето е дизајнирана за заклучена апликација во просторијата за складирање и може да се ракува со рачката внатре или клучот во надворешната рачка. Надворешната рачка е секогаш заклучена. Внатрешната рачка е секогаш отклучена. Удар запре напредни цилиндар се спротивставува напади судрат. Цилиндричната конструкција обезбедува зголемена издржливост. Комерцијалната брава на вратата од 2 степен, исто така, се одликува со удар на аса, трим со дијаметар од 3-1/4", 2-3/4" бекс со ул брава, стандарден цилиндар компатибилен со шест пински шлаг ц и сатенска хромирана завршница. Заклучувањето ги исполнува стандардите анси/бхма А156.