Носталгичен Магацин Куќа Плоча Со Копчето На Вратата, Премин-2.375, Антички Месинг
  • Неодамнешно

Носталгичен Магацин Куќа Плоча Со Копчето На Вратата, Премин-2.375, Антички Месинг

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Цврсти Фалсификувани Месинг плочи со вистински копчиња Со Оловни кристални врати за детали и јасност Премин : идеален за плакари, ходници или простории каде што не е потребен механизам за заклучување. Комплетен сет за една врата (двете страни) со 2-3/8" заден дел. Совршен за реставрација и лесен за инсталирање на модерни претходно дупчат врати. Рака собрани ВО САД. Цврсти Фалсификувани Месинг плочи со вистински копчиња Со Оловни кристални врати за детали и јасност. Премин : идеален за плакари, ходници или простории каде што не е потребен механизам за заклучување. Комплетен сет за една врата (двете страни) со 2-3/8" заден дел. Совршен за реставрација и лесен за инсталирање на модерни претходно дупчат врати. Рака собрани ВО САД. Куќа плоча комбинира принципиелен дизајн со издржлив сензибилитет. Повисока од стандардните розети и поситна од долгите чинии, викендицата обезбедува среќен медиум за секој модерен или традиционален дом.