Равинте 30 Пакет Цврст 5 Квадратни Стапки Кабинет Лак Повлечете Кујнски Кабинет Рачки Мат Црн Кабинет Повлекува Црна Фиока Повлекува Кујнски Кабинет Хардвер Кујнск
  • Неодамнешно

Равинте 30 Пакет Цврст 5 Квадратни Стапки Кабинет Лак Повлечете Кујнски Кабинет Рачки Мат Црн Кабинет Повлекува Црна Фиока Повлекува

DEN 1103.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Без ризик 365 Дена патека : уверени сме дека ќе ви се допаднат вашите равинте рачки,Затоа ви даваме 365 дена да го пробате на нас или да го земете и да ви дадеме целосна наплата Ако ја заменувате рачката, измерете и осигурајте се дека растојанието помеѓу дупките од центарот до центарот на тековната рачка е 5 инчи (128мм). Инсталирање на нови рачки на кабинетот, дупчете две дупки со растојание од центарот до центарот од 5 инчи (128мм). ИЗДРЖЛИВА Вкупна Должина : 5-7/8 инчи (150мм); Ширина : 7/8 инчи(22мм); Проекција : 1-1/5 инчи(30мм). Без ризик 365 Дена патека : уверени сме дека ќе ви се допаднат вашите равинте рачки,Затоа ви даваме 365 дена да го пробате на нас или да го земете и да ви дадеме целосна наплата. Ако ја заменувате рачката, измерете и осигурајте се дека растојанието помеѓу дупките од центарот до центарот на тековната рачка е 5 инчи (128мм).