Битреј Триаголник Прстен Закачалки Црна Слика Рамка Кука За Виси Слики Уметнички Дела Слика И Фотографии
  • Неодамнешно

Битреј Триаголник Прстен Закачалки Црна Слика Рамка Кука За Виси Слики Уметнички Дела Слика И Фотографии

DEN 103.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

●Материјал●закачалките за триаголник се изработени од метал со црно сликарство ●Димензија€Големина На Триаголник : 0,4 "/10мм х 0,47 "/12мм(В х Л); Големина На Дел За Монтирање : 0,43 "/11мм х 0,31 "/8мм (Л х Ш); Дупка Диа : 0,12 " /3мм. ● Лесен За Употреба Е Совршен За закачување дрвена рамка и лесен за инсталирање. Две закачалки за прстени со триаголник прикачени директно на две ѕидни куки. ●Содржина на пакетот ● 100 парчиња х Закачалка За Триаголник + Завртки. ①Широка Апликација Е Погодна За рамка за слика, рамка за фотографии, вкрстен бод, моден часовник, прекрасни слики дома и канцеларија или на свадба, изложба, забава и сл. Димензија Дупка Диа : 0,12 "/3мм Големина На Триаголник : 0,4 "/10мм х 0,47 "/12мм (Л х Ш) Големина На Делот За Монтирање : 0,43 "/11мм х 0,31 " /8мм (Л х Ш) Содржина На Пакетот 100 парчиња х Триаголник Закачалка + Карактеристики На Производот На Завртките - Малите Завртки нема да го оштетат ѕидот.