Аексит 6мм Дупки Врата Хардвер &засилувач; Брави Нерѓосувачки Челик Прилагодливи Половина Круг Врата Шарки Задник Шарки
  • Неодамнешно

Аексит 6мм Дупки Врата Хардвер &засилувач; Брави Нерѓосувачки Челик Прилагодливи Половина Круг Врата Шарки Задник Шарки

DEN 189.44

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Содржина на пакетот : 1 х Шарка На Вратата; Тежина : 69гр Главна Боја : Сребрен Тон; Материјал : нерѓосувачки Челик. Име на производ : Шарка На Вратата; Вкупна Димензија : Отворено : 80 х 45 х 11мм/ 3 "х 1. Големина На Дупка за монтирање : 6мм/ 0,24"; Растојание На Дупката За Монтирање : 20 х 57мм/0,8 "х 2,2"(Л*В). Затворена Големина : 45 х 45 х 11мм/1,86 "х 1,8 " х 0,43"(Л*В*Т). Содржина на пакетот : 1 х Шарка На Вратата; Тежина : 69гр. Главна Боја : Сребрен Тон; Материјал : нерѓосувачки Челик. Име на производ : Шарка На Вратата; Вкупна Димензија : Отворено : 80 х 45 х 11мм/ 3 "х 1. Големина На Дупка за монтирање : 6мм/ 0,24"; Растојание На Дупката За Монтирање : 20 х 57мм/0,8 "х 2,2"(Л*В). Затворена Големина : 45 х 45 х 11мм/1,86 "х 1,8 " х 0,43"(Л*В*Т). Изработен од материјал од Нерѓосувачки Челик во Сребрен Тон, висок квалитет, долго време за употреба, лесна инсталација.