Авиано Хардвер | 10 Пакет Модерен Заоблен Суптилен Лак Рачка Повлечете | Кабинет Хардвер | Кујна Шкаф Врата, Спална Соба Гардероба Фиока, Гардероба И Канцелариски Меб
  • Неодамнешно

Авиано Хардвер | 10 Пакет Модерен Заоблен Суптилен Лак Рачка Повлечете | Кабинет Хардвер | Кујна Шкаф Врата, Спална Соба Гардероба

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ПАКЕТ Од 10 Повлекувања : Функционални и елегантни, Овие повлекувања со повеќе пакувања се погодни за различни стилови на кабинети, гардероба, гради и шкаф ВРВЕН КВАЛИТЕТ : ИЗДРЖЛИВ И СИЛЕН : Рачките се изработени од цврст метал и завршени со класични никел координати добро со други апарати и додатоци. Заоблените повлекувања се одлична замена за секој стил на кујна. ПРЕКРАСЕН ИЗГЛЕД : овие рачки на кабинетот имаат широка привлечност низ низа врати и фиоки во кујнскиот кабинет. Рачките Од Сатенски Никел имаат чист и безвременски изглед кој работи со фарма, гроздобер, традиционални и преодни стилови. Може да се користи за големи или мали врати и фиоки. ДОЛЖИНА : Вкупна Должина : 5-1/4 инчи, ширина : 3/8 Инчи-Центри За Дупки / Растојание : 3 " - Проекција : 1-1/8 инчи. ПОЕДИНЕЧНО ПОЛИБАГИРАНИ. Вклучува редовен комплет за завртки за монтирање долг 1 инчи. Можеби ќе треба да купите завртки со дополнителна должина во зависност од ширината на вашиот кабинет. Ако ги замените старите копчиња, тогаш можете повторно да ги користите и старите завртки. Таа користи стандардна машина завртка метрички големина : М8-32. ДОСТАПНИ АЖУРИРАЊА : Целосно трансформирајте го вашиот простор со едноставно исклучување на копчињата на кабинетот и рачките на фиоките. Завршете ја Вашата Кујна, спална соба, бања, канцелариски простор и многу повеќе со нашата современа дизајнирана рачка и квадратни копчиња. ПАКЕТ Од 10 Повлекувања : Функционални и елегантни, Овие повлекувања со повеќе пакувања се погодни за различни стилови на кабинети, гардероба, гради и шкаф. ВРВЕН КВАЛИТЕТ : ИЗДРЖЛИВ И СИЛЕН : Рачките се изработени од цврст метал и завршени со класични никел координати добро со други апарати и додатоци. Заоблените повлекувања се одлична замена за секој стил на кујна.