CHSOW 2pcs Гардероба Повлечете Копчиња Бакар Фиока Копче Антички Месинг Кујна Кабинетот Повлекува Повлекува
  • Неодамнешно

CHSOW 2pcs Гардероба Повлечете Копчиња Бакар Фиока Копче Антички Месинг Кујна Кабинетот Повлекува Повлекува

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Боја : месинг Материјал : месинг. Прекрасен изглед, извонредна изработка, цврст и издржлив, практичен и лесен за инсталирање. Елегантната рачка е многу погодна за фиоки, врати, кабинети, гардероби, гроздобер накит кабинети, куфери итн. и практични и декоративни.Материјал : месинг.Прекрасен изглед, извонредна изработка, цврст и издржлив, практичен и лесен за инсталирање.Елегантната рачка е многу погодна за фиоки, врати, кабинети, гардероби, гроздобер накит кабинети, куфери итн.и практични и декоративни.Пакетот вклучува : 2 рачки за фиоки превенција : 1. Поради рачно мерење, ве молиме дозволете грешка од 1-5мм. Ве молиме имајте предвид дека бојата може да варира од монитор до монитор.