Goosewaddle 2 пакет бамбус муслин и двојно териски плетено апсорбирање на крпи, супер мек партал за бебиња, машина што се пее
  • Неодамнешно

Goosewaddle 2 пакет бамбус муслин и двојно териски плетено апсорбирање на крпи, супер мек партал за бебиња, машина што се пее

DEN 288.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Преоптоварување со мекост : Нашите плетени ткаенини од муслин и двојно Тери се меки меки против чувствителната кожа на вашето бебе Пред - 30% памук и 70% бамбус муслин, грб - 30% памук и 70% рајон Тери. Супер абсорбента : Кажете му збогум на дамките на Drooling. Нашите крпи од бура се супер апсорбирачки за да ги впиеме сите духови за да ги одржуваат бебето и мама чисти и суви. Ова значи помалку алишта за мама!. Уникатни дизајни : Симпатични отпечатоци и обрасци со бои за привлекување сетила на бебето. Машината за перење : Лесно и удобно да се фрли во миењето со какво било оптоварување со алишта, само обидете се на ниско ниво. Совршен подарок : Со симпатични отпечатоци и за бебе или девојче, овие крпи од закопчување прават совршен подарок за туширање за секоја нова мајка. Преоптоварување со мекост : Нашите плетени ткаенини од муслин и двојно Тери се меки меки против чувствителната кожа на вашето бебе. Пред - 30% памук и 70% бамбус муслин, грб - 30% памук и 70% рајон Тери. Супер абсорбента : Кажете му збогум на дамките на Drooling. Нашите крпи од бура се супер апсорбирачки за да ги впиеме сите духови за да ги одржуваат бебето и мама чисти и суви.