Yyzzh симпатичен цртан филм панда на сини муслински плескави крпи за бебе 1 пакет памук бебешки мијалници за миење садови за момче девојче
  • Неодамнешно

Yyzzh симпатичен цртан филм панда на сини муслински плескави крпи за бебе 1 пакет памук бебешки мијалници за миење садови за момче

DEN 0.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Големини : 22 x 11 инчи / 56 x 28 см; Вклучувајќи 1 ставка; Еднострано целосен принт ; Материјал : 100% памук (контактни површини) + TPU композитен полиестер (100% полиестер + 100% филм на полиестер амонијак) ;. Опис на производот : Крзниците за бурп се изработени од ткаенина од памучно предиво, 4-слојно памучно предиво, меко и густо, добар ефект на апсорпција на вода, ткаенината е пријателска за кожата; Занаетчиска занаетчија, нема да меле; На врвот има ленти за шиење, кои можат да се користат за суспензија, што е погодно за складирање и не зазема земјиште ;. Функција : Постои композитен водоотпорен филм на TPU на дното на крпа, спречете навлегување на долниот слој; Може да се користи како крпа од крпа / крпа за хранење, да апсорбира вода, а не да испушта вода и ефикасно да се спречи облеката од валкана; Може да се користи и за шамија за бебиња/деца, плунка крпи, крпи за перници, бебиња, итн.; Упатства за перење : рутинско миење; Миење со топла вода помала од 30 ℃; Детергент како што е белилото не треба да се користи; Не треба да се впива долго време; Може да се измие, пеглата и може да се измие нежно, не се исуши чисто. Големини : 22 x 11 инчи / 56 x 28 см; Вклучувајќи 1 ставка; Еднострано целосен принт ;. Материјал : 100% памук (контактни површини) + TPU композитен полиестер (100% полиестер + 100% филм на полиестер амонијак) ;. Опис на производот : Крзниците за бурп се изработени од ткаенина од памучно предиво, 4-слојно памучно предиво, меко и густо, добар ефект на апсорпција на вода, ткаенината е пријателска за кожата; Занаетчиска занаетчија, нема да меле; На врвот има ленти за шиење, кои можат да се користат за суспензија, што е погодно за складирање и не зазема земјиште ;. Функција : Постои композитен водоотпорен филм на TPU на дното на крпа, спречете навлегување на долниот слој; Може да се користи како крпа од крпа / крпа за хранење, да апсорбира вода, а не да испушта вода и ефикасно да се спречи облеката од валкана; Може да се користи и за шамија за бебиња/деца, плунка крпи, крпи за перници, бебиња, итн.; Упатства за перење : рутинско миење; Миење со топла вода помала од 30 ℃; Детергент како што е белилото не треба да се користи; Не треба да се впива долго време; Може да се измие, пеглата и може да се измие нежно, не се исуши чисто. Yyzzh симпатична цртана панда на сина муслинска крпа за хранење за бебе за бебе 1 пакет мек 100% памук супер апсорбирачки бебиња за бебиња за миење садови за момчиња за момчиња : 22 x 11 инчи / 56 x 28 см; Вклучувајќи 1 ставка; Едностран целосен принт; материјал : 100% памук (контактни површини) + TPU композитен полиестер (100% полиестер + 100% филм за полиестер амонијак); Опис на производот : Платно за хранење со крпа се изработени од ткаенина од памучно предиво, 4-слојно памучно предиво од предиво од памук од памук од памук од памук од памук од памук од памук од памук од памук од памук од памук од памук од памук од памук од памук од памук од памук од памук од памук од памук од памук од 4 слој , мека и густа, добар ефект на апсорпција на вода, ткаенината е пријателска за кожата; Занаетчиска занаетчија, нема да меле; На горниот дел има ленти за шиење, кои можат да се користат за суспензија, што е погодно за складирање и не зафаќа земјиште; карактеристика : има композитен водоотпорен филм на TPU на крпите за крпа на крпа, што се наоѓа на крпа, дното, спречете навлегување на долниот слој; Може да се користи како крпа од крпа / крпа за хранење, да апсорбира вода, а не да испушта вода и ефикасно да се спречи облеката од валкана; Може да се користи и за шамија за бебиња/деца, плунка крпи, крпи за перници, бебиња, итн.