Превртена Брадавица Извлекувач 2 КОМПЈУТЕР Брадавица Аспиратор Коректор Жени Брадавица Пијавки За Рамни Брадавици
  • Неодамнешно

Превртена Брадавица Извлекувач 2 КОМПЈУТЕР Брадавица Аспиратор Коректор Жени Брадавица Пијавки За Рамни Брадавици

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Надворешен дијаметар : Околу 35мм внатрешен дијаметар : Околу 18мм. Надворешен дијаметар : Околу 30мм. внатрешен дијаметар : Околу 15мм.Изработен од мек висококвалитетен силикон. Нема товар за чувствителна кожа, Удобна за употреба. Исчистете ја со топла вода или алкохол и чувајте ја на ладно и суво место. Многу здрав материјал, НЕМА потреба да се грижите за доењето на бебето. Првиот пат кога ќе го користите, можете полека да го зголемите времето на употреба. Се препорачува да се користат повеќе од 6 часа на ден за да се обезбеди корективен ефект. Отстранете го аспираторот на брадавицата на секои 2-3 часа за време на употребата за да дозволите брадавицата да дише 10-15 минути. Во зависност од степенот на превртени брадавици, може да бидат потребни 3 до 6 недели за да се постигнат најдобри резултати. Ве молиме држете се до тоа. Ако се чувствувате непријатно кога го користите, ве молиме скратете го времето на употреба или престанете да го користите. Безболно и Безбедност : аспиратор на брадавиците што ги покрива брадавиците и користи физичко вшмукување за да ги цица рамните, инвагинирани брадавици, брадавицата ќе остане исправена, нехируршка, здрава и ефикасна. Користете лесен и флексибилен : Нанесете крем или лепак за да добиете поголема затегнатост и удобност, потоа покријте ги брадавиците, прилагодете го притисокот на најсоодветен за вас, користете ја пумпата за полека да ја цицате брадавицата.