Прилагодлив Држач За Чаши За Картон За Млеко За Обука За Пиење За Бебиња Доенчиња Деца Деца
  • Неодамнешно

Прилагодлив Држач За Чаши За Картон За Млеко За Обука За Пиење За Бебиња Доенчиња Деца Деца

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Функција - - - држачот За чаши За картон За Млеко може да се користи за складирање на млеко и спречување на излевање на млекото Премиум Материјал - - - нашиот држач за пијалоци е направен од ПП и е безбеден и нетоксичен. Со Рачки - Млечниот Картон е дизајниран со рачките, лесен за фаќање на рачката за вашето дете. Еднократно и Издржливо - - - држачот за пијалок може да се користи постојано и издржлив за долготрајна употреба. Прилагодлив Дизајн - - - држачот за млеко е прилагодлив, Големина Што Може да се Повлече(L x W x H) : приближно. 5,5 х 5,5 х 8,5 см/ 2,2 х 2,2 х 3,3 инчи, и можете да го прилагодите на 100мл, 125мл, 200мл, 250мл, 365мл.