З-МАН Бебе Коза 3 инчен Финес Мека Пластика Груб 6 Пакет
  • Неодамнешно

З-МАН Бебе Коза 3 инчен Финес Мека Пластика Груб 6 Пакет

DEN 1064.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Опашките со двојна акција вклучуваат уникатен дизајн на заоблена опашка на лопатка пронајден на други популарни мамки На З-Ман Произведува тропање акција на сите брзини, па дури и на fall. 10х тешката конструкција На Елазтек обезбедува екстремна издржливост и пловност. Исклучително разноврсна големина и профил е идеален за употреба како финес жига приколка, Нед Опрема мамка, пливање груб, и многу повеќе.