Теревер Пумпа За Гради Рачна Пумпа За Гради Рачна Пумпа За Гради Пренослива Пумпа Лесна За Контрола Вакуум Пумпа За Гради Масажер За Гради
  • Неодамнешно

Теревер Пумпа За Гради Рачна Пумпа За Гради Рачна Пумпа За Гради Пренослива Пумпа Лесна За Контрола Вакуум Пумпа За Гради Масажер

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Едноставна и удобна пумпа : Наменета За повремено отсуство за бебиња, се одликува со мек допир и ergономска ротирачка рачка за дополнителна удобност Услуга : нашите производи се строго проверени, доколку имате какви било прашања,ве молиме контактирајте не и ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Изработени од пп и пластичен материјал,обезбедете безбедно доење за вашите бебиња. Екран со висока дефиниција, прикажете го режимот на работа, едноставно вшмукувајте ги градите и оставете ги пумпите за гради да ја завршат работата за вас додека го црта вашето млеко користејќи вшмукување. Оваа пумпа за гради е дизајнирана внимателно да го имитира цицањето на бебето,имитира масажа на градите и доењето,нежно масажа на градите. Лесен за употреба : Рачно контролираниот вакуум ви овозможува да го прилагодите вшмукувањето за оптимална удобност и ефективен проток на градите.