Peacoucks peacocks тече животни 14ct преброени вкрстени бод комплет 11ct печатено ткаенина вез DIY игли Рачно изработен подарок
  • Неодамнешно

Peacoucks peacocks тече животни 14ct преброени вкрстени бод комплет 11ct печатено ткаенина вез DIY игли Рачно изработен подарок

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

11 CT печат 100% точни претходно печатени модели14ct е празна ткаенина, не е отпечатена на ткаенината. 14 CT : Големина на крпа : 66*95cm, завршена големина околу : 56*85cm 11ct Клапа со големина 84*121cm, завршена големина околу 74*111cm. Многу добро! Тоа е одличен подарок за роденден, Божиќ за венчавки или ново сместување. Комплетот вклучува : нишки, игли, лесни упатства, платно. Душеци и рамки не се вклучени. Врвно одделение, висок квалитет 14 CT и 11 CT 14 CT е празно платно.11ct е печатено платно 14 CT : Големина на крпа : 66*95cm, завршена големина околу : 56*85cm 11 CT Големина на крпа 84*121cm, завршена големина околу 74*111cm Теми : Памук : Памук Рамка : не вклучува комплет за рамки Вклучи : Теми, игли, цртежи, платно.